Takto bude vypadat letní provoz:
- 18.-26.6. zavřeno s výjimkou krátkých délek saténů 19mm, 114cm
- 1.7. - 31.8. může dojít k prodloužení termínu odeslání zásilek
Nestandardní objednávky a dotazy mohou čekat na vyřízení déle.

Dámská elegantní halenka z pravého hedvábí MarVa de Luxe

Výrobek si prohlédněte a pokud Vás zaujme, více informací, fotek, cen a možnost objednání najdete přímo u výrobce. 

Společenskou dámskou halenku z pravého hedvábí zdobí neobyčejný límec, potažené hedvábné knoflíčky, ručně vyšité dírky a pasové záševky. Dobře padnoucí střih vhodný na společenské akce. 
Pravá česká výroba na zakázku, pro náročné klienty, kteří vyznávají slow-fashion.

 

!!! Objednejte u výrobce !!!
Kód: 481
Značka: MarVa de Luxe
5 200 Kč / ks 5 200 Kč bez DPH
Kategorie: Košile a halenky
Značka: MarVa de Luxe (popis značky níže)
Výrobce: Marcela Vymyslická
Ceny: orientační (více na eshopu výrobce)
Web: www.marvadeluxe.com
Instagram: marvadeluxe
Mail: info@marvadeluxe.com

Materiál: 100% hedvábný satén
Doba dodání: 10 dnů.
Údržba: praní v ruce na 30 °C, žehlení bez napařování, lze dát do osvědčené čistírny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Marcela Vymyslická

Módní návrhářka Marcela Vymyslická, se narodila jako dcera malíře Josefa Lechnera. Jejich život začal na starém mlýně v Trnavě u Zlína. Odtamtud se odstěhovali rodiče Marcely do Ostravy za prací. Již v jejím útlém dětství se projevovaly sklony ke kreativitě a ručním pracím. Odmalička se věnovala šití, pletení a vyšívání na panenky pod vedením babičky Zdenky. 

Babička tajně doufala, že se Marcela stane dámskou krejčí, stejně jako ona, její maminka i maminka její maminky. Marcelu to ovšem táhlo jiným směrem. Chtěla pomáhat lidem jako zdravotní sestra. Ovšem osud tomu chtěl jinak a po sdělení vrozené vady kyčelního kloubu se musela Marcela svého snu vzdát a šla na studia Krejčoviny. 

"Osudu člověk neuteče, jsem šťastná, miluji práci, kterou dělám"
Pamatuji si rok 2014, kdy jsem zakládala s kolegou Vaškem firmu MarVa - Interiéry s tím, že budu šít interiérové doplňky. Jak dlouho mne to bavilo? Asi tak chvíli. 

 V tu dobu jsem si začala pohrávat s myšlenkou, začít šít z pravého 100%hedvábí. Velmi náročný přírodní materiál na zpracování, který nikdo nechce šít. Ovšem výzva, já ano. Založila jsem roku 2016 firmu MarVa de Luxe. Zůstala jsem tedy v podnájmu kolegy Vaška v podkroví rodinného domu a přizpůsobila si prostor na výrobní  krejčovskou dílnu. 

Skoro rok jsem se s hedvábím učila pracovat. Pomalu přibývaly profesionální stroje na šití. Jenže objednávek nebylo ještě tolik, aby mne to na 100% uživilo. Proto jsem přidala do svého portfolia kurzy šití. To byla teprve trefa. První kurzistky vlili krev do mých žil, a já začala vyučovat na profesionální úrovni. Dnes mám problém kurzisty časově umístit. Jsou mezi nimi ženy i muži různého věku. 

Pořád to nestačilo k obživě, proto jsem se rozhodla po třetí, že nastoupím na konzervatoř v Ostravě a dodělám si oděvní návrhářství, a uzavřu si tak své vzdělání a sama si budu navrhovat oděvy. To se také stalo a roku 2019 jsem dokončila konzervatoř. Kreslila jsem již odmalička, stejně tak šila na panenky. Jak krásné, že to jsem dělala v dětství, dělám i v dospělosti.

Vím, že mé oděvy nejsou levné. Ale velmi jednoduché počty a tabulky, které si připravuji, na každý výrobek, mi tyto čísla ukazují. Nakupuji látky převážně na českém trhu jen v těch nejlepších kvalitách, přidáme práci, látku, originální střih, a nějaké ty režie firmy, tak jsem skoro na nule. Každý oděv připravuji individálně, žádná masová výroba. Nikdy u mne nenajdete stejný výrobek.

Pracuji pouze z přírodními a bio materiály, protože jsem sama alergik a polyester na mé kůži je hotová pohroma. Mám ráda kašmír, hedvábí, bio úplety, bio bavlny, modal. Výrobky z hedvábí šiji dva dny. Tak velmi náročná je jejich příprava. Na oděvy mnohdy našívám originální motivy..

Šití ovšem není jediná má záliba. U malování jsem zůstala a velmi ráda maluji. A níže uvádím svou stránku na obrazy..všechny se dají koupit. 

https://marva-art.com/

Jsem zastánce pomalé módy, raději pár opravdu kvalitních kousků, než plná skříň nekvalitních oděvů. Ostatně můžete mne kdykoli navštívit, v pracovní době, podívat se na dílnu i do showroomu. Nakoupit si, nebo taky ne. :) U nás opravdu najdete rodinnou atmosféru a příjemný přístup.  

Parkovat můžete u nás na parkovišti před rodinným domem.

Těším se na Vás

Marcela Vymyslická

Zpět do obchodu