Pište, co nám v nabídce chybí a bavte se s námi i o vašich plánech a odběrech. Umíme kalkulovat individuální ceny a rozšiřovat sortiment.

O nás

Několikrát se ke mně jako k majiteli firmy dostala otázka: "Kdo za tím eshopem stojí?" a nebo podnět: "Eshop máte hezký, ale když mám někde nakoupit, chci minimálně pro začátek vědět od koho". Tak tedy karty na stůl.

Kdo provozuje eshop?

Zakladatel-Prodej-hedvabiVlastníkem je firma Prodej hedvábí s.r.o. Za tou stojí jediný majitel. Jmenuji se Jan Korbel. Původně jsem vystudoval SW inženýrství, svou kariéru jsem věnoval obchodu, lektorské činnosti a od svých 33 let se věnuji rozvoji firem. Přesněji pomáhám firmám s firemní kulturou. To znamená, že se snažím, aby lidé ve firmách měli zdravé pracovní vztahy a firmám to přinášelo výsledky.

Nad rámec své práce jsem vždy rád pomáhal jednomu až dvěma začínajícím podnikatelům, kteří by si mé služby nemohli dovolit, a přesto si je zaslouží. V roce 2019 o takovou pomoc skromně požádala začínající švadlena. Protože měla vysoké nároky na kvalitu své práce a nemohla v ČR sehnat hedvábí v kvalitě, na kterou se může spolehnout, našli jsme společně výrobce hedvábí v Číně. Zde mají s hedvábím největší zkušenosti. Nakoupili, přivezli, proclili a zdanili jsme první zásilku. Kvalita byla dokonalá a zpráva se rozletěla po českém trhu. Já jsem se do hedvábí zamiloval. Mezi únorem a květnem přišlo tolik poptávek, že jsem 20. května 2021 založil firmu a začal se dovozu hedvábí věnovat cíleně. Tentokrát už pro více švadlen.

Následoval rychlý růst. Posláním firmy není jen vozit hedvábí. Především mě baví pomáhat, plnit přání zákazníků, sledovat jejich radost, když je téměř všechno možné domluvit, a pak se kochat jejich krásnými výrobky. Přesně s tímto nastavením jsem se o firmu podělil s týmem kolegyň a kolegů. Přes letní měsíce jsme se stali nejrychleji rostoucím a nyní nejvýznamnějším odběratelem hedvábí od našeho výrobce. Tím získáváme už na začátku celého řetězce mimořádnou podporu.

Tento příběh bude pokračovat podle toho, jakou podporu nám dáte vy - naše zákaznice a naši zákazníci. Pokud je vám s námi dobře, odebírejte, řekněte o nás dál a můžete se těšit na stabilní specializovanou firmu na hedvábí přímo v ČR a zásobováním po celé EU.

Budoucnost bude překvapením. Naše hodnoty a poslání musí ale zůstat:

  • Chceme mít poctivé ceny a vysokou kvalitu.
  • Budeme nakupovat u poctivých výrobců a nebudeme je tlačit do neudržitelných podmínek.
  • O vás budeme pečovat, abychom byli vaším spolehlivým partnerem pro vaše šití nebo malování.

Vždy chceme nabízet nejlepší zákaznický servis - upřímný, otevřený a férový. Když mi občas pošlete zpětnou vazbu, jak tyto své závazky naplňujeme, budu moc rád.

Honza Korbel  

Kdo je náš tým?

Již dávno není v silách jednoho člověka vybírat látky, zkoumat trh, starat se o sklad, chystat zásilky nebo hledat nové zákazníky. Jsme tým několika nadšenců do hedvábí a do šití. Všichni pracují ve svém volném čase nebo na částečný úvazek tak, aby všechno klapalo jak má. A čeho si ceníme opravdu hodně? Mizí mezi námi hranice zákazník - dodavatel. Řada z vás zkušených nám pravidelně radí s výběrem, zasílá podněty a pomáhá ověřit kvalitu. Děkujeme.

Přečtěte si také historii a plány do budoucna.

Zpět do obchodu