Takto bude vypadat letní provoz:
- 18.-26.6. zavřeno s výjimkou krátkých délek saténů 19mm, 114cm
- 1.7. - 31.8. může dojít k prodloužení termínu odeslání zásilek
Nestandardní objednávky a dotazy mohou čekat na vyřízení déle.

Kvalita a reference

Odebíráme pouze od vyzkoušených výrobců.

Vyhodnocujeme zpětné vazby od našich zákazníků, abychom v nabídce udržovali pouze hedvábí, se kterým jste spokojeni.

Jak myslíme

Získáváme informace o způsobu výroby hedvábné metráže. Chceme spolupracovat s firmami, které se chovají co nejlépe ke svým zaměstnancům, dodavatelům a životnímu prostředí.

Protože se nemůžeme vyhnout přepravě zatěžující životní prostředí, optimalizujeme objednávky od dodavatelů i přesuny našich zásob tak, abychom využili co nejméně cest.

V každém kousku hedvábí je uložena práce lidí a cenné přírodní zdroje, minimalizujeme odpad. Neustále hledáme nové cesty, jak zužitkovat i nejmenší odstřižky hedvábí.

Naše reference

"Dobrý den, jsem velmi mile překvapená.  Objednávala jsem si krepdešín a protože jsem měla jen krátkou dobu na realizaci objednávky, domlouvala jsem detaily po telefonu. Vyšli jste mi maximálně vstříc, vzorky a následně samotný krepdešín přišly obratem, v perfektní kvalitě. Mnohokrát děkuji" 

M.Menčíková 

 

"Moje zákaznice jsou náročné na kvalitu a oceňují nadprůměrně velký výběr barev a materiálů. Na začátku jsem nakupovala v Česku, ale potýkala jsem se s problémy: stále něco chybělo, neseděly barvy, materiál byl dostupný pouze jednou a později již ne. Navíc ceny byly hodně vysoké. Z toho důvodu jsem musela začít nakupovat v zahraničí. Až firma Prodej hedvábí s.r.o. mi opravdu pomohla. Nabízí na Česko neuvěřitelně velké množství barev a druhů materiálů. Navíc se zajímají. Nejsou pro mě jen dodavatelem. Vím, že znají mé potřeby a můžu se o ně opřít. " 

 Alena Voldánová (Silky princess), www.hedvabnegumicky.cz.

 

"Dobrý den, děkuji ještě jednou za odpověď. zásilku jsem již  včera vyzvedla a musím říct, že jsem opravdu spokojená s kvalitou hedvábí. Zatím jsem tedy nenarazila ani na jeden kaz na látce, což se mi moc často u jiných dodavatelů nestává. Určitě u Vás budu nakupovat pravidelně."

Monika P.
 

"Vážený pane Korbeli,

mnohokrát Vám děkuji za Vaši laskavost, se kterou jste mi pomohl při nákupu. Vaše vstřícnost a laskavost byla zcela mimořádná. Velmi si toho vážím a dobré jméno Vašeho obchodu budu šířit...."

Eva Kilianová 

 
 

„…Ty habotaiové šály jsou dokonalé. Pongé už tak super nebylo - na jednom šátku byl drobný nedostatek. To mě utvrdilo v tom, že pongé asi nebude můj oblíbený druh hedvábí, protože tyhle nedostatky se tam objevují opravdu často. Z čeho jsem ale nadšená, je to dokonale precizní obšití šátků. Takové jsem ještě neviděla za celých 20 let, co maluju….“

Vanda Malované hedvábí Ashaki

 

„... som veľmi spokojná. Hodváb je kvalitný, šatky majú krásne precízne zrolované okraje. ... dokončila som hodvábnu šatku z vašej metráže Twill 14. Hodváb má skvelú hustú väzbu, je bez jediného kazu, po fixácii parou príjemný na nosenie, úžasne na ňom vynikne sýtosť farieb. Výborne sa mi rolovali okraje, nestrapkali sa, ani dierky po vpichoch ihly nevidieť, hodváb sa  nenaťahoval pod rukami, ani pri napínaní na rám, má fakt pevne krásne utkanú väzbu."

Andrea Sacharinova, www.sashe.sk/sacharinova 

 

"Hodváb som zháňala dlhší čas a zohnať prvotriedny hodváb na Slovensku či v ČR je naozaj obtiažne, ak nie nemožné. O to viac si cením milú komunikáciu, rýchlosť a ochotu s akou mi bol hodváb odoslaný a doručený. Obchod vrele odporúčam - hodváb je vysokej kvality, rýchlo doručený a poštovné je vskutku zanedbateľné. Veľmi ma to potešilo a už viem kde budem kupovať hodváb na svoje výrobky. Želám veľa spokojných zákazníkov, nech sa Vám darí."

Jaroslava Jarabicová /Jarissehandmade/

 

Reference jsou ověřitelné. Pokud si to budete přát, spojíme Vás s autorkami.

Reference našich dodavatelů hedvábí

U nás získáte hedvábí, které si vybraly například tyto významné společnosti:

  • Airfrance
  • Calvin Klein
  • CSL Behring
  • Disney
  • Paris Le Bourget
  • Maserati
  • Mercedes-Benz
  • OLAY
  • PacificSeafood
  • Princeton University

... a další.

Zpět do obchodu