Pište, co nám v nabídce chybí a bavte se s námi i o vašich plánech a odběrech. Umíme kalkulovat individuální ceny a rozšiřovat sortiment.

POVLAK NA POLŠTÁŘ více rozměrů 100% hedvábí

Výrobek si prohlédněte a pokud Vás zaujme, více informací, fotek, cen a možnost objednání najdete přímo u výrobce. Silky princes dodává ve všech barvách dostupných na tomto eshopu. 

Povlak na polštář ze 100% hedvábného saténu, zapínání na skrytý zip.

Pokud nenajdete vhodný rozměr napište mi není problém nacenit a ušít povlak přímo na přání. Nejčastejší rozměry 40x40, 50x60 (IKEA), 70X50, 70X90 

!!! Objednejte u výrobce !!!
Kód: 430
Značka: Silky Princess
898 Kč / ks 898 Kč bez DPH
Kategorie: Povlaky na polštáře
Značka: Silky Princess (popis značky níže)
Výrobce: Alena Voldánová
Ceny: orientační 898-2650Kč dle velikosti (více na eshopu výrobce)
Web: www.hedvabnegumicky.cz
Instagram: hedvabne_gumicky
Mail: hedvabnegumicky@seznam.cz

Materiál: 100% hedvábný satén, pryž

Údržba: při znečištění vyperte ručně na 30°C v přípravku na hedvábí. Neperte v automatické pračce. Nesušte v bubnové sušičce. Sušte rozložené.

Doporučuji tekutý gel na hedvábí od Sonett můžete koupit zde: Netoxická domácnost

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Jmenuji se Alena Voldánová. Vždy mě přitahovala móda a šití, jen jsem k tomu neměla příležitost. Až v roce 2020 jsem objevila kouzlo hedvábí a začala se sama učit. Velkou motivací bylo i to, že jsem samoživitelka a na práci i na syna jsem sama. Nebyla cesta zpět.

Začala jsem šít velké množství zajímavých doplňků pro krásné ženy, pro CGM a antiage. Kromě radosti z práce ráda pomůžu i ostatním. Na mé cestě životem jsem potkala milou švadlenu, která si pro svou povahu zasloužila dostat příležitost. Rozumíme si a je z nás zajímavá dvojice. Já můžu vymýšlet a přinášet své mnohdy náročné nápady a ona mi je pomáhá vytvořit. A tak spolu umíme vytvořit zajímavé hedvábné košile, sukně, noční a spodní prádlo.

Jsem nekompromisní co se týká konečného vzhledu i kvality materiálů. Stejné nároky uplatňuji i na své dodavatele látek i galanterie.  Zákaznice učím být princeznami, být krásnými a dávat tělu hedvábnou péči, která se jim vyplatí.

www.hedvabnegumicky.cz

hedvabnegumicky@seznam.cz 

 

Zpět do obchodu