Pište, co nám v nabídce chybí a bavte se s námi i o vašich plánech a odběrech. Umíme kalkulovat individuální ceny a rozšiřovat sortiment.

Zákaznická komunita

Protože nejsme jen dodavatel, ale příjemný servis, zajímáme se o naše zákazníky a chceme být užiteční:

  • Ptáme se a přemýšlíme nad každou objednávkou.
  • Když něco spěchá, vydáme ze sebe maximum.
  • Neleníme a zákazníkům voláme, abychom ověřili správnost objednávek.
  • Snažíme se vnímat každého zákazníka a přicházet s nápady.

A podívejte se, co krásného naši zákazníci vytváří...

Alena Hrabalová (AliŠik)

Mám ráda tvůrčí činnost a tvořím z modrotisku. Jde o starodávnou tradiční techniku. Pod mýma rukama vznikají jedinečné originální kousky – pánské košile (těmi to vlastně začalo – vytvořila jsem svoji první košili pro manžela a ten v ní vždy sklidí úspěch, protože je prostě jedinečná – a tak mě napadlo, proč by tedy i jiní muži nemohli mít možnost nosit jedinečné originální košile), dámské doplňky, obaly na knihy a momentálně mě nadchlo zkusit tvorbu povýšit na naprostý luxus, a to používat hedvábí. Ráda bych spojila moji činnost s nějakou dobročinnou organizací, ale to je zatím jen v mé hlavě. 

www.alisik.cz

 

Alena Voldánová (Silky princess)

Šiju z pravého hedvábí gumičky do vlasů, čelenky, čepice, povlaky na polštáře. Zakládám si na vysoké kvalitě a obrovském výběru (přes 60) barev, který jsem získala díky obchodu Prodej hedvábí. Jsem maminka samoživitelka a každý večer pracuji na tom, aby značka Silky princess byla spojována s nekompromisní kvalitou a nápaditým stylem. Mé výrobky najdete u CGM kadeřnic a na CurlyMyself.

www.hedvabnegumicky.cz

Zpět do obchodu