Pište, co nám v nabídce chybí a bavte se s námi i o vašich plánech a odběrech. Umíme kalkulovat individuální ceny a rozšiřovat sortiment.

Vzorníkový servis

Připravili jsme pro vás modulární systém vzorníků, abyste si mohli vybrat na míru své potřebě. Doporučujeme vzorníky využívat. Předejte tak komplikacím, které vznikají nepřesnostmi zobrazování barev na displejích, odlišnostmi mezi šaržemi a nebo jen různými představami o barvách podle jejich pojmenování.

Jak se vzorníky zacházet?

V nabídce máme 3 druhy vzorníků:

  • kompletní barevnice k materiálům (zjistíte jen barvy, neuvádíme gramáže, šíře, složení apod). 
  • malý vzorek konkrétní barvy (rozměry cca 3x4cm)
  • materiálové karty (rozměr cca 7x8cm, uvádíme složení, gramáž, barvu,...)

Každý vzorník má svúj účel.

Stálý odběratel

Doporučujeme pořídit celou barevnici, abyste měli přehled o všech barvách. K barevnici je dobré mít několik materiálových karet, abyste si mohli materiál osahat (splývavost, řasení, průhlednost,...). Při objednání na eshopu vidíte upozornění na změny odstínů mezi šaržemi, tak můžete vždy požádat o zaslání malého vzorečku jedné barvy. Stejně tak využívejte malé vzorečky vždy, když hodně záleží na drobných odchylkách. 

Pokud u nás nakupujete více, věnujeme vám občas novou barevnici na naše náklady. 

Plánujete-li celou kolekci a potřebujete stejnou barvu po několik měsíců, neobjednávejte vzorky, ale zavolejte nám. Domluvíme se na rezervaci větších délek přímo pro vás na vaši kolekci. Budete tak mít jistotu, že barva zůstane stejná a přitom metráž zaplatíte, až ji skutečně odeberete.

Občasný nebo jednorázový odběr

Využivejte malé vzorky jednotlivých barev v kombinaci s materiáovou kartou. Na vzorečku ověříte barvu a na kartě materiálu si metráž osaháte.

Aktualizace

Pokud si vzorníky objednáváte přes eshop, máme o vás záznam ve statistikách. Občas vás informujeme o výrazných změnách. Pokud vzorník získáváte jinou cestou nebo jste poslední fakturu se vzorníkem neuhradili, informaci od nás automaticky nedostanete.

Když si nejste jistí, jak moc aktuální váš vzorník je, podívejte se na dolní okraj některého z listů. Najdete tam verzi vzorníku a podle ní spolu zjistíme aktuálnost. Následně můžete vyměnit celý vzorník za nový, nebo vám pošleme jen vybrané barvy. 

Zpět do obchodu