Pište, co nám v nabídce chybí a bavte se s námi i o vašich plánech a odběrech. Umíme kalkulovat individuální ceny a rozšiřovat sortiment.

Hedvábný šátek s AUTORSKÝM potiskem (90x90cm) - Klára Langrová Art

Elegantní šátek z pravého hedvábí nejvyššího možného stupně kvality. Vyrobeno bylo pouze 10 kusů, takže se můžete těšit z jeho jedinečnosti.

Šátek je možné objednat pouze u autorky na adrese www.klaralangrovaart.cz 

!!! Objednejte u výrobce !!!
Kód: 738
1 790 Kč / ks 1 479,34 Kč bez DPH
Kategorie: Potištěné vzorem
Materiál: 100% pravé morušové hedvábí (mulberry silk)
Vazba: Satén (atlasová) - krásně lesklý
Gramáž: 12 mm (rub a líc téměř totožné)
Kvalita: 6A (nejvyšší možná kvalita)
Rozměr: 90 x 90 cm
Velikost vzoru: Klára Langrová
Počet vyrobených kusů: pouze 10
ženská energie
Tip

Vlastnosti šátku

Hedvábí je velmi příjemný přírodní materiál. Je vysoce ceněný pro jeho výjimečné vlastnosti:

  • v chladném počasí hřeje a v teplém počasí spíše chladí
  • má přirozenou samočistící schopnost (často stačí jen vyvětrat na čerstvém vzduchu)
  • šetrný k vlasům a pokožce proto je vhodný pro CGM a jako anti-aging výrobek 

Jak šátek využívat

Šátek můžete nosit klasicky uvázaný kolem krku. Chcete-li nechat svůj hedvábný šátek vyniknout, inspirujte se na internetu dalšími tipy. Začít můžete třeba zde:

.Existují různé druhy vázání šátků tak, aby krásně vynikl vzor. Stejně tak může šátek posloužit třeba k ozvláštnění kabelky.

Jak šátek udržovat

Hedvábí doporučujeme neprat. Ideální je nechat vyčistit v ověřené čistírně. Pokud se rozhodnete prát, tak pouze na nízkou teplotu 25 - 30 stupňů a ve speciálním přípravku na hedvábí a vlnu. Šátek nechte pár minut namočit a pak jemně vyperte. Nemačkejte a neždímejte. Praní i máchání by mělo být provedeno ve stejné teplotě. Schnout nechte šátky narovnané v horizontální poloze. Přebytečnou vodu můžete vysušit rolováním šátku v ručníku, ale pozor, aby nevznikly ohyby, které se jen těžko odstraňují. Sušte při mírné teplotě, v případě žehlení jen na nejnižší stupeň. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

 

 

Klára Langrová

 

Narodila se v roce 1982 v Kadani. Vystudovala vysokou školu ekonomického zaměření a pracovala několik let v nadnárodních společnostech.

"Vyrostla jsem v rodině, kde se kladl důraz na vysokoškolský titul a prestižní zaměstnání. I když pro mě rodiče chtěli vždy jen to nejlepší, má kariéra v oblasti ekonomie mě nijak nenaplňovala, ba naopak vyčerpávala a necítila jsem se šťastná."

První obraz na plátno namalovala před 14 lety. Během této doby si našla svůj osobitý styl a jedinečnost. Nejradši maluje akrylem na plátno, někdy přidá suchý nebo olejový pastel a další média a pigmenty. Její paleta je velmi výrazná. Nebojí se jakékoliv kombinace.

V jejích dílech se odráží vnímání světa a rozjímání nad jeho podstatou. Obrazy jsou malovány intuitivně většinou na základě snů a vizí. Někdy inspirace přichází i ze zážitků každodenního života, z pohledu na nebe, do vody, nebo do krasohledu. Svými díly chce autorka obrátit Vaši pozornost dovnitř k Vašim emocím a pocitům.

"Když k Vám můj obraz promluví a chytne Vás za srdce, je to pro mě ta největší odměna. Chci abyste pocítili, že je něco více mezi nebem a zemí."

 

Autorčina díla se nacházejí v soukromých sbírkách po celé ČR. V letech 2018 a 2019 vystavovala v Galerii u Zlatého Kohouta v Praze na kolektivní výstavě studentů ateliéru malířky a arteterapeutky Andrey Ehret. Na podzim roku 2022 proběhla její první samostatná výstava s názvem KALEIDOSKOP v Café Záhorský.

"Někdy, když začnu malovat a mám v hlavně hrubý koncept, jsem sama překvapená, že dílo skončí úplně jinak. Když je shůry dáno, tak se dostanu do "flow" kdy nevnímám ani prostor kolem sebe ani čas. Výsledek vidíte v mé galerii. Posuďte sami.

Nehraju si na velkou umělkyni. Chci předávat lásku a radost skrze mé obrazy."

www.klaralangrovaart.cz

klara.langrova.art@gmail.com

 

Zpět do obchodu