Pište, co nám v nabídce chybí a bavte se s námi i o vašich plánech a odběrech. Umíme kalkulovat individuální ceny a rozšiřovat sortiment.

Klára Langrová Art

Webová stránka značky: Klára Langrová Art

 

 

Klára Langrová

 

Narodila se v roce 1982 v Kadani. Vystudovala vysokou školu ekonomického zaměření a pracovala několik let v nadnárodních společnostech.

"Vyrostla jsem v rodině, kde se kladl důraz na vysokoškolský titul a prestižní zaměstnání. I když pro mě rodiče chtěli vždy jen to nejlepší, má kariéra v oblasti ekonomie mě nijak nenaplňovala, ba naopak vyčerpávala a necítila jsem se šťastná."

První obraz na plátno namalovala před 14 lety. Během této doby si našla svůj osobitý styl a jedinečnost. Nejradši maluje akrylem na plátno, někdy přidá suchý nebo olejový pastel a další média a pigmenty. Její paleta je velmi výrazná. Nebojí se jakékoliv kombinace.

V jejích dílech se odráží vnímání světa a rozjímání nad jeho podstatou. Obrazy jsou malovány intuitivně většinou na základě snů a vizí. Někdy inspirace přichází i ze zážitků každodenního života, z pohledu na nebe, do vody, nebo do krasohledu. Svými díly chce autorka obrátit Vaši pozornost dovnitř k Vašim emocím a pocitům.

"Když k Vám můj obraz promluví a chytne Vás za srdce, je to pro mě ta největší odměna. Chci abyste pocítili, že je něco více mezi nebem a zemí."

 

Autorčina díla se nacházejí v soukromých sbírkách po celé ČR. V letech 2018 a 2019 vystavovala v Galerii u Zlatého Kohouta v Praze na kolektivní výstavě studentů ateliéru malířky a arteterapeutky Andrey Ehret. Na podzim roku 2022 proběhla její první samostatná výstava s názvem KALEIDOSKOP v Café Záhorský.

"Někdy, když začnu malovat a mám v hlavně hrubý koncept, jsem sama překvapená, že dílo skončí úplně jinak. Když je shůry dáno, tak se dostanu do "flow" kdy nevnímám ani prostor kolem sebe ani čas. Výsledek vidíte v mé galerii. Posuďte sami.

Nehraju si na velkou umělkyni. Chci předávat lásku a radost skrze mé obrazy."

www.klaralangrovaart.cz

klara.langrova.art@gmail.com

 

Cena

17901791
117901791
ženská energie
Tip
1 479,34 Kč bez DPH
1 790 Kč / ks

Elegantní šátek z pravého hedvábí nejvyššího možného stupně kvality. Vyrobeno bylo pouze 10 kusů, takže se můžete těšit z jeho jedinečnosti. Šátek je možné objednat pouze u...

Kód: 738
1 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Zpět do obchodu