Pište, co nám v nabídce chybí a bavte se s námi i o vašich plánech a odběrech. Umíme kalkulovat individuální ceny a rozšiřovat sortiment.

Potisk na objednávku

Necháme vám potisknout hedvábí podle vašeho přání. zde vidíte ukázky. Nekteré jsou bez ceny, protože se jedná o exkluzivní potisk. Ostatní s cenou byly tištěny na objednávku, ale jsou volně k prodeji. Většinou je máme i skladem.

Chcete také něco hezkého natisknout? Budeme rádi. Jak na to?

  1. Napište nám svou představu.
  2. My vám zašleme ukázky dostupných vzorů. Mohou jich být třeba i desítky. K dispozici máme databázi, kterou za celý život nelze prohlédnout celou.
  3. Domluvíme přesné zadání: (gramáž, šíři, počet metrů,...). Lze i exkluzivní vzor pouze pro vás.
  4. Teprve potom přistoupíme k platbě zálohy.
  5. Natiskneme a doručíme.
  6. Uhradíte zbytek ceny.
Na dotaz
Kód: 99
1 350 Kč / ks 1 115,70 Kč bez DPH
Kategorie: Potištěné vzorem
WhatsApp Image 2021 10 14 at 23.09.26
Tip

Ceny

Zde uvedená cena za metr je orientační. Podle konečné dohody se může změnit. Dokonce by mohla být i znatelně nižší. Nebojte se zeptat. Jsme tu pro vás a baví nás plnit vaše přání.

Exkluzivita

Pokud si přejete držet vzor jen pro sebe a my se budeme muset zavázat, že stejný vzor od nás nikdo jiný k dispozici mít nebude, domlouváme příplatek za exkluzivitu individuálně podle typu vzoru. Pro některé vzory si vyhrazujeme právo na exkluzivitu nepřistoupit. Zde uvedené vzory byly tištěny exkluzivně pro Silky princess. Budeme zde uvádět autory nápadů, aby za svou odvahu a investici do nápadu byli lehce dohledatelní pro zájemce o vzory.

Množství

Abychom zaručili kvalitu, natiskneme minimálně 10 metrů. Může se totiž stát, že kousek metráže nevyjde dobře kvůli kalibraci tiskárny. Můžete si pak odkoupit celé množství jen pro sebe a nebo nám něco můžete nechat na na eshopu pro další zákazníky. Záleží na vašem záměru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
24x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu