Pište, co nám v nabídce chybí a bavte se s námi i o vašich plánech a odběrech. Umíme kalkulovat individuální ceny a rozšiřovat sortiment.

EP - Eliška Pešková

Ruční malba na 100% hedvábí, která je inspirována Vaší osobností, pocity a příběhy. Každý kousek je jedinečný a tvořený na míru právě Vám.

Tvorba EP šatů, šátků a topů je založena na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi. 

 

Začínáme osobní konzultací, kde si popovídáme a dáme dobrou kávu/víno…  Na konzultaci zjišťuji jaká jsou Vaše přání.. ráda poslouchám příběhy, které mě pak v samotné tvorbě inspirují. Osobní setkání je velice důležité - energie, která z Vás vyzařuje je totiž hlavní ingrediencí autorské malby (lépe pak mohu zachytit Vaši osobnost).

 

Krátce po konzultaci (cca do 3 dnů) vytvářím a zasílám moodboard (v elektronické podobě). Ten se skládá z Vašich přání, příběhů, energie, osobnosti a mých osobních pocitů získaných z našeho setkání. Pokud moodboard souzní s Vaší představou, začínám tvorbu.

 

Doba dodání se liší pro jednotlivé kousky: 

Šaty dlouhé/krátké - do 6týdnů

Šátky - do 4 týdnů

Topy - do 5 týdnů

 

Hotový kousek ráda předávám osobně. Pozorování autentické reakce klienta/klientky mi vždycky udělá radost! 

V případě zájmu nabízím možnost stylingových tipů. 

 

Mým cílem je vytvořit pro Vás kousek s příběhem, který Vám bude dodávat radost a sílu. Ten kousek v šatníku, který bude sloužit jako talisman.

 

Každý kousek je vyroben s láskou, velkou vášní, respektem a pokorou v ČR.

Cena

58005801
158005801
5309ABB2 C944 4EB1 8850 1610D1EDC8A5
Malované šaty ze 100% hedvábí
!!! Objednejte u výrobce !!!
od 4 793,39 Kč bez DPH
od 5 800 Kč / ks

Výrobek si prohlédněte a pokud Vás zaujme, více informací, fotek, cen a možnost objednání najdete přímo u výrobce.   Šaty obdélníkohého střihu s rozparkem ze 100% hedvábí...

+ další
Kód: 552/KRA
1 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Zpět do obchodu