Pište, co nám v nabídce chybí a bavte se s námi i o vašich plánech a odběrech. Umíme kalkulovat individuální ceny a rozšiřovat sortiment.

Největší hedvábná speciálka - tady si vyberete

Vítejte mezi milovníky hedvábí!

Kdo jsme?

Stvořili jste nás Vy, zákazníci, proto jste u nás na prvním místě. Spolu tvoříme komunitu. Každým nákupem u nás podporujete růst nejzajímavější speciálky s hedvábím v ČR a SR. Za firmou stojí majitel s pevnými hodnotami a milující hedbvábí, proto si k nám můžete vybudovat dobrý vztah. 

Co získáte?

Ucítíte zájem o Vás a Vaše nápady. Můžete se na nás obrátit s radou ohledně výběru. Nad každým přáním se zamýšlíme a rychle dostanete odpověd telefonicky, maiilem nebo na WhatsApp. Pamatujeme si Vás a pomáháme také s prodejem a reklamou. Vyberte si partnera, který udělá maximum pro uskutečnění Vašich projektů.

Jaká je nabídka?

Látky z pravého morušového hedvábí v nejvyšší exportní kvalitě 6A. Kromě látek můžete mít také šátky a šály na malování nebo již hotové. Vybírat můžete z těchto druhů látek:

Materiály si můžete objednat přírodní nebarvené a nebělené, ale i barvené nebo potištěné na jedné straně nebo na obou. 

Co když nemáme to, co hledáte?

Většinu zobrazených materiálů máme stále skladem. Na přání dovážíme i speciality, které nejsou zatím na eshopu. Pokud Vám v nabídce něco chybí, napište nám nebo zavolejte. Rádi se měníme podle Vašich přání, tak tuto možnost využívejte na maximum. 

Přečtěte si naše reference, napište nám a zkuste si objednat.

Zpět do obchodu